Bebe Rexha flet për luftën me shëndetin mendor: Nëse nuk e doni veten, kush do ta bëjë

10/05/2021 - 11:11

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka folur edhe njëherë tjetër për problemet me shëndetin mendor. 31 vjeçarja tha se ka mësuar se si ta dojë veten dhe të kuptojë vlerën e saj.

“Kam mësuar të jem nxitësja e fansave të mi. Do të doja ta kisha ditur këtë dhjetë vjet më parë. Nëse nuk e doni veten, kush do ta bëjë.”, tha Bebe.

Këngëtarja ka zbuluar më parë se ishte diagnostikuar me çrregullim bipolar, që shkakton momente depresive. Tani, ajo thotë se ka arritur ta vendosë nën kontroll me përdorimin e ilaçeve dhe terapisë.

“Është një pjesë e imja me të cilën jam ballafaquar vazhdimisht. Është e vështirë.“, theksoi ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Babai i Ledrit, Agroni feston sot ditëlindjen dhe nuk kishin si të mungonin urimet e veçanta nga bashkëshortja e tij Xheraldina dhe nga L

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod