Bebe Rexha i bën partnerit dedikimin romantik për ditën e lindjes (FOTO)

18/09/2020 - 20:47

Bebe Rexha nuk ka dashur që ta bëjë publike jetën e saj private. Ajo nuk është prononcuar asnjëherë për këtë, por së fundmi kemi zbuluar detaje.

Këngëtarja me origjinë shqiptare 31-vjeçarja postoi një foto krah të dashurit të saj misterioz në ditën e tij të lindjes dhe i mbuloi fytyrën me një emoji zemre.

“Gëzuar ditëlindjen zemër”– shkroi këngëtarja krahas fotos romantike. Dy muaj më parë, Bebe Rexha u fotografua në krahët e partnerit të saj në rrugët e Los Angeles.

Daily Mail shkruan se mashkullin misterioz në krahët e saj është kinematografi dhe producenti Keyan Safyari dhe data e lindjes së Keyan Safyarit përkon me datën që Bebe Rexha e uroi për ditëlindje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.

Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm.

Miley Cyrus pretendon se ka parë një qenie jashtëtokësore.

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë.

Çifti i njohur i aktorëve në Turqi, Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të parë. 

Maluma është kthyer në idhullin e shumë femrave jo vetëm për këngët e tij por edhe për pamjen dhe stilin që ka.

Ambasadori i Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi është bërë objekt i shumë reagimeve në lidhje me një status që ai shpërndau në rrjetin e ti

Mara Venier është një figurë pozitive, një rol model për shumë gra.

Irina Shayk ka pozuar e papërmbajtur dhe e paturpshme për kopertinën e Vogue, duke mos veshur asgjë dhe duke mbrojtur vetëm "vendet e nxe