Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Bebe Rexha i promovon këngën e re, Rita Ora ka dy fjalë për të

25/02/2021 - 11:38

Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë treguar gjithmonë mbështetje për njëra-tjetrën dhe si dy artiste me famë botërore, kanë arritur ta ngrenë lart origjinën e tyre.

Sot, ata gëzojnë një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare, por kurrsesi nuk harrojnë të tregojnë përkrahje ndaj njëra-tjetrës. Një gjë të tillë ka bërë dhe Bebe Rexha së fundmi për këngën më të re të Orës “Big”.

Ajo ka bërë një video live në rrjete sociale, ku shfaqet duke kërcyer nën ritmet e kësaj kënge, krahas së cilës ka shkruar “E dua këtë këngë”. Këtë moment e ka ndarë dhe Rita në profilin e saj, ndërsa ka shkruar dhe disa fjalë për Beben.

“Të dua Bebe Rexha gjithmonë dhe përgjithmonë”, shkruan Rita shoqëruar me dy zemra. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin

Anxhela Peristeri është përfaqësuesja e Shqipërisë për këtë vit në “Eurovision” me këngën "Karma", të cilën ka vendosur ta mbajë në gjuhë

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar së fundmi në InstaStory një foto ku shfaqet 10 ditë pas lindjes së djalit të dytë, Diellit ku treg

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është treguar gjithmonë e hapur me fansat sa i përket problemeve të saj me shëndetin me

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë.

Loredana Zefi prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë dhe thuajse të gjitha projektet muzikore deri më tani i ka publikuar

Moderatorja tërheqëse e sportit, Hygerta Sako e pyetur në emisionin “Live From Tirana” në lidhje me vajzën dhe planet për të ardhmen ësht

Ylli i "Keeping Up With the Kardashians" është zyrtarisht miliarderja më e re në botë dhe për ta festuar këtë ajo ka udhëtuar drejt Kalif

Supermodelja Irina Shayk nuk i la shumë vend imagjinatës me imazhet e fundit që ndau me ndjekësit e saj në Instagram. 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka uruar publikisht presidenten e sapozgjedhur të Kosovës, Vjosa Osmani.