Bebe Rexha tregon se si u infektuan prindërit e saj me Covid-19

29/05/2020 - 14:44

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy prindërit e saj u infektuan me Covid-19.

“Mikja e mikes time ndërroi jetë për shkak të virusit. Më pas prindërit e mi u sëmurën. Gjendja e tyre ishte shumë e vështirë për 3 javë radhazi”, u shpreh ajo.

Bebe ishte shumë e shqetësuar për shëndetin e prindërve të saj me të cilët ka patur marrëdhënie të komplikuara prej vitesh.

30-vjeçarja e cila jeton në Los Angeles mori në konsideratë rrezikun dhe dëshironte të udhëtonte me makinë në New York, aty ku jeton mamaja dhe babai i saj.

Ata nuk e kanë patur të lehtë të qëndrojnë larg fëmijëve të tyre, e megjithatë u kanë kërkuar të rrinë larg për të shmangur infektimin e Bebes dhe vëllait të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë