Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Bebe Rexha zbulon detaje nga albumi, artistët e huaj me të cilët ka bashkëpunuar

15/04/2021 - 21:11

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj. Në rrjetet sociale, këngëtarja ka treguar se për këtë album ka bashkëpunuar me Travis Barker, Ty Dolla $ign, Trevor Daniel, Doja Cat, Rick Ross etj. Albumi do të ketë në total 13 këngë dhe 3 prej tyre do të jenë bashkëpunime me artistët e tjerë të njohur.

Ditën e djeshme me lot në sy, Bebe ka ndarë me fansat e saj lajmin e shumëpritur. Pas 3 vitesh punë, këngëtarja më në fund do lançojë albumin e saj të tretë në datë 7 maj dhe mban titullin “Better Mistakes”, teksa artistja po ashtu ka publikuar kopertinën e albumit, ku shfaqet e veshur me një “body” bardhë e zi.

Albumi i parë i Bebe Rexhës u publikua në vitin 2015 me titull “I don’t wanna grow up”. Ai u pasua nga “All your fault” që u publikua në 2017-n në dy pjesë. Ndërsa albumi i fundit u publikua në 2018-n me titull “Expectations”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.