Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Bëri mungesë në muzikë, Tuna paska pasur arsye të mëdha

27/02/2021 - 18:23

Prej më shumë se një viti, Tuna nuk ka qenë aktive në muzikë. Ajo ka qëndruar larg publikut përsa i përket muzikës, po përsa i përket jetës personale Tuna është bërë kryefjale e mediave pasi u raportua se i ka dhënë fund martesës me Patris Berishën.

Siç dihet, ajo tashmë është zhvendosur në Shkup bashkë me djalin, megjithatë anash nuk ka lënë as muzikën, pasi së fundmi është mësuar se po përgatitet për të sjellë një album të ri. Nuk pritej një album i ri nga këngëtarja, pasi rreth dy vite më parë ajo publikoi “Fortuna”, projekti që u prit mjaft mirë nga publiku.

Mirëpo, Tuna është e paparashikueshme. Mësohet se albumi do të ketë copëza nga zhanre të ndryshme të muzikës që kultivon ndër vite duke premtuar shumë po aq sa “Fortuna” që rezultoi një sukses më vete. Ndërkohë, ende nuk dihet një datë publikimi për këtë projekt të ri madhor. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, ndau me fansat lajmin se shumë shpejt do të bëhej baba për herë të dytë.

Aktori hollivudian, Christian Bale është i njohur për transformimet e jashtëzakonshme duke iu përshtatur roleve filmike.

Dua Lipa artistja shqiptare me famë botërore, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Jennifer Lopez është ndarë përfundimisht nga partneri i saj, Alex Rodriguez. Çifti ka njoftuar për ndarjen në një deklaratë të bërë pak d

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.