Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Blendi Fevziu rrëfen "sherret" me vajzën e vogël

07/03/2021 - 18:07

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret" e herëpashershme me të voglën për përdorimin e telefonit.

Fevziu u shpreh se vajza e tij i thotë se do t'ia hedhë telefonin në kosh.

Në një intervistë për "News 24", moderatori thotë se vajza e vogël nuk e kupton që ai nuk e shmang dot përdorimin e telefonit, madje ai thotë se njëherë ia ka marrë për t’ia hedhur në kosh.

“Merrem me gocën, mundohem ta shëtis sidomos të premten ose të shtunën, ose të shtunë e të dielën që janë ditë pushimi merrem më shumë me të. Kurse gjatë ditës më pak, ka momente kur ajo më thotë do ta marr telefonin do ta hedh te koshi i plerave dhe ndonjëherë ma merr për të ma hedhur se i duket se e ndërpres dhe nuk ka vëmendjen e caktuar dhe unë e kuptoj këtë, por është e pamundur, është e pashmangshme. Mundohem t’ia shpjegoj, por ajo prapë s’e kupton, madje po e lashë telefonin e mori e hodhi e sigurt dhe unë e gjej me anë të orës me zilen që ajo s’di si ta caktivizoj për momentin. Kjo është jeta e sotme dhe unë e di që ajo kur të rritet do më justifikoj mua se me siguri jeta e saj do të jetë më e komplikuar se sa e imja”,- u shpreh moderatori.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vendosi që të ndajë me të gjithë fansat disa çaste të mëngjesit të saj. Ajo publikoi

Reperi Kanye West i është përgjigjur letrave të divorcit që bashkëshortja e tij, Kim Kardashian paraqiti dy muaj më parë.

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, ka folur së fundmi për median greke, "EPT 1".

E dashura e miliarderit Elon Musk, Grimes i ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit në Instagram, ku ka zbuluar tatuazhin e saj

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut.

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë.

Aktori Olsi Bylyku ka qenë i ftuar në punatën e radhës të emisionit #EXPULS në RTV Ora, ku ka zbuluar se ka marrë një ofertë të majme nga

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin

Anxhela Peristeri është përfaqësuesja e Shqipërisë për këtë vit në “Eurovision” me këngën "Karma", të cilën ka vendosur ta mbajë në gjuhë