Bleona tërheq sërish vëmendjen, pozon me këmishë transparente

13/01/2021 - 18:32

Kur vjen fjala për vëmendje, këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar se di ta "vjedhë" gjithmonë atë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me fansat.

Së fundmi, këngëtarja ndau përsëri një foto me ndjekësit, me të cilën arriti të tërheqë vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

Ajo pozoi e veshur me të zeza, teksa mbante një këmishë mjaft transparente, e cila nuk i linte aspak vend imagjinatës.

“Poshtë në tok / art në kodra”, ka shkruar Bleona në mbishkrimin e kësaj fotografie, e cila u komentua shumë nga ndjekësit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka marrëdhënie shumë të afërta me dy futbollistët e Paris Saint Germain, Neymar dhe Kylian Mbappe.

Moderatorja Einxhel Shkira ka publikuar një foto të koleges dhe mikeshës së saj, Fjoralba Ponari me të dashurin, ku duken shumë të dashur

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se aktorja turke, Neslihan Atagul është shtruar me urgjencë në spital.

Aurela Basha ka postuar një foto shumë familjare dhe të përzemërt të liderit të opozitës, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe

Pasi kaloi me simptoma të lehta Covid-19, prezantuesja Kiara Tito mblodhi të gjithë miqtë e ngushtë për ta pritur bashkë datën 19 janar,

Këngëtari i njohur Justin Bieber është kthyer në vitet e adoleshencës duke kujtuar se si u arrestua në vitin 2014.

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.

*Rrëfimi i veçantë/ Taulant Balla tregon si u njoh me bashkëshorten që vinte nga një familje e persekutuar

Vildane Zeneli pothuajse çdo ditë komentohet në shtypin rozë për pozat seksi, për të rejat në karrierën si modele, por më e komentuara mb

Anxhela Peristeri ishte e ftuara e mbrëmjes së djeshme në “Jonida’s Room”, emisionin e Jonida Maliqit nê Vizion Plus.