Bora Zemani flet për raportin me Donald Veshaj

15/03/2020 - 16:38

Në rubrikën “Një Ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë e ftuar moderatorja Bora Zemani.

Prej kohësh ajo është përfolur për një lidhje me Donald Veshaj, megjithatë asnjë prej tyre nuk ka folur publikisht në lidhje me këtë. Moderatorja Dojna Mema e ka pyetur Borën pikërisht për raportin me aktorin dhe faktin që ajo ka vendosur ta mbajë larg vëmendjes mediatike jetën personale.

“Nuk jam njeri që më pëlqen të flas për jetën personale, jam personazh publik, interesi publik të jetë per punën që bëj jo për jetën personale. Unë nuk dal me deklarata qe ndodh kjo apo ajo në jetën time personale. Të qenit personazh publik nuk më bën mua të privoj pjesën personale. Njerzit që janë afër meje e dinë statusin tim, nëse janë të interesuar, e marrin vesh une nuk fsheh asgjë”- thotë Bora.

Më tej Dojna e ka pyetur specifikisht për raportin me Donaldin dhe moderatorja e “Treshat” duke qeshur është përgjigjur:

“Unë mbajta gjithë atë ligjeratë, njerëzit le të flasin unë do vazhdoj ta bej si të dua unë, me kë të dua unë, ti provoko sa të duash…”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.