Brad Pitt është lidhur me kolegen 25 vite më të re?

21/11/2019 - 16:49

Aktori i Hollywood-it Brad Pitt është parë në shoqërinë e një kolege të re, Ali Shawkat.

Kjo ka nxitur spekulime se ish-bashkëshorti i Angelina Jolie-s më në fund kishte gjetur personin e duhur. Megjithatë, burime pranë tij thonë se ata janë miq.

Ende nuk dihet se ku janë takuar 25-vjeçarja dhe Brad, por së bashku ata vizituan një ekspozitë në Galerinë Wilding Cran në Los Anxhelos, dhe kjo u postua në Instagram.

“Faleminderit Brad Pitt që na bashkoi. Ishte kënaqësi t’ju takoja me mikun tim dhe artistin e madh Martin Werthmann (ju lutemi shikoni veprën e tij)”, shkruan Meral Melika Duran.

Pas shfaqjes, Brad dhe Ali u panë gjithashtu në darkë, dhe muajin e kaluar ata ndoqën show-n e komedianit Mike Birbigli dhe bënë fotografi prapa skenave së bashku.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër

Pas tërmetit tragjik që goditi vendin tonë më 26 nëntor, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha fluturoi drejt Shqipërisë për të takuar

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan m

Ai ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit i cili u angazhua maksimalisht për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në qytetin e Dur

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la 51 persona të vdekur dhe qindra të tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artis

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka mbërritur në fshatin Bubq, ku po sheh nga afër familjet e prekura nga tërmeti i

Ermal Meta, këngëtari me origjinë shqiptare i cili jeton në Itali ku është mjaft i famshëm është sensibilizuar me situatën e vështirë në