Cardi B akuzon të famshmit: Paguhen për të thënë që kanë koronavirus

25/03/2020 - 13:26

Reperja e famshme, Cardi B përmes një video në Instagram thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë me koronavirus genjejnë dhe e bëjnë këtë gje sepse paguhen nga një çaj detoksifikues.

 “Janë paguar për të bërë reklamën e një çaji detoksifikues”, shprehet ajo.

"Thjesht ideja sesi një njeri si puna ime paguhet për të thënë se ka koronavirus është një idjotësi e madhe. Çfarë budallallëku. Njerëzit e thonë si të ishte lajm. Është budallallëk. Unë dhe Sabrina s’përfitojmë asgjë nëse rrimë në shtëpi dhe themi që kemi diçka që s’e kemi. S’e kuptoj logjikën pas kësaj”, ka thënë aktori Elba i cili ndodhet në izolim së bashku me gruan e tij.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

I said what I said

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla ka pësuar n jë incident të vogë një javë përpara se të startojë sezonin e ri televiziv.

Tre muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushes Emi, prezantuesja dhe aktorja Jonida Vokshi ka vendosur të publikojë në rrjet fotot e saj të p

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, është në prag të lindjes se fëmijës se dytë.

Sipas raportit të një doktori të njohur, legjenda e garave me makina Michael Schumacher ka kaluar në “gjendje vegjetative” dhe nuk reagon

Cardi B ka ka folur rreth thashemeve që u përhapën rreth divorcit të saj, pasi reperja e famshme vendosi të ndahej nga bashkëshorti i saj

Mediat kosovare raportojnë se këngëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka pasur n

Ditën e djeshme në rrjet u shpërnda me shpejtësi lajmi se moderatojra Bieta Sulo mund të jetë në pritje të ëmbël.

Një 30-vjeçar nga Teksasi është dënuar me 30 muaj burgim, pasi u shpall fajtor për përndjekje dhe dërgim të letrave kërcënuese në adresë

Pink, këngëtarja e njohur amerikane, është nënë e dy fëmijëve, Willow Sage vajzës 9-vjeçare dhe Jameson Moon djalit 3-vjeçar.

Bebe Rexha nuk ka dashur që ta bëjë publike jetën e saj private.