Chris Brown reagon pas ndarjes së Rihanna-s: Nuk dua ta shoh zemërthyer

18/01/2020 - 20:56

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel pas tre vitesh lidhje.

Shkaku i ndarjes së bukuroshe nga Barbados dhe biznesmenit nga Arabia Saudite, nuk është bërë ende i ditur, megjithatë ndarja ka sjellë reagime të shumta në publik.

Një prej tyre është edhe ish-partneti i këngëtares, Chris Brown. Burime për “Hollywoodlife” kanë treguar se ai nuk është i gëzuar nga ky lajm, pasi nuk dëshiron që Rihanna të jetë me zemër të thyer.

Burimi shton se ai çdo ditë sheh lajmet që lidhen me Ririn dhe kur lexoi lajmin e ndarjes u trishtua, pasi sipas tij nuk ishte koha e duhur që ata t’i jepnin fund.

Ata gjithashtu shtojnë se Chris vazhdon të jetë i dashuruar me këngëtaren, pavarësisht se e di që nuk ka asnjë shpresë për rikthim

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis është ndjerë keq gjatë një performace në skenë në një nga lokalet e natës në Athinë.

Regjisori Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj l

Një natë më parë, Aurela Hoxha, ishte pjesë e mbrëmjes së “Vogue” në festën e organizuar në Milano.

Që këto nuk janë kohë të qeta për Paris SG, kjo dihej. Por situata nuk pritet të ndryshojë, përkundrazi është përkeqësuar.

Nuk ishte e lehtë për këngëtaren Selena Gomez të linte pas krahëve lidhjen e saj me Justin Bieber, por duket se ajo e mori veten, ndërsa

Këngëtarja Katy Perry ka humbur ndjenjat gjatë audicionit të spektaklit "American Idol" në Sunriver, Oregon.

Moderatorja Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, gjyshen.

Në një interviste për revistën "i-D", Gigi Hadid ka zbuluar shumë për jetën e saj personale.