Çifti i famshëm shfaqet i lodhur vetëm pak ditë pasi u bënë prindër për herë të parë

12/08/2020 - 22:27

Pak ditë më parë Joe Jonas dhe Sophie Turner u bënë prindër me një vajzë të cilën e quajtën Willa. Pas këtij momenti dyshja është treguar mjaft e kujdesshme të ruajë privatësinë maksimale me të voglën e tyre.

Megjithatë ka qenë Jonas ai i cili ka ndarë foton e parë me bashkëshorten në ‘Instastory’, ku ka qenë e dukshme pagjumësia e tyre.

“Vendosni një maskë”, ka shkruar Joe krah fotos me Sophie-n, duke anashkaluar lodhjen e tyre.

Kujtojmë se çifti ka vendosur që të jetë sa më privat me fëmijën e tyre të parë. Ata arritën ta mbanin shtatzëninë e Turner për shumë muaj larg vëmendjes së mediave rozë dhe duket se kështu do të jetë edhe në muajt e ardhshëm.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak ditë pasi bëri publike problemet që po kalonte në shtatzaninë e tretë, modelja Chrissy Teigen ka njoftuar së fundmi se fatkeqësisht e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e mediave lidhur me të rejat në jetën e saj privat

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u diagnostikua një tumor në gji në marsin e 2015-të. 

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.