Çifti i njohur kapet duke u puthur, por vëmendjen e merr unaza e aktores

24/11/2020 - 21:56

Aktori i njohur amerikan, Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas u panë duke shkëmbyer puthje në xhirimet e filmit të tyre erotik, por vëmendjen e mori unaza e madhe prej diamanti në dorën e aktores kubano-spanjolle.

Çifti i njohur u shfaq se bashku doli në publik në fillim të këtij viti, pas takimit të tyre të parë në nëntorin e kaluar.

Ata u panë mjaft të dashuruar dhe të qeshur pranë njëri-tjetrit. Aktorja e filmit “Knives Out”, kishte veshur një triko të thurur ngjyrë bezhë dhe xhinse, ndërsa ishte ulur në një parvaz.

32-vjeçarja gjithashtu u pa me një unazë të madhe diamanti në dorën e saj të majtë, por nuk dihet nëse është pjesë e filmit apo ata të dy po e çojnë lidhjen në një fazë tjetër.

Ndërsa ylli i filmit “Argo” ishte i veshur një triko të zezë dhe pantallona, ndërsa mbante në dorë një cigare. Kujtojmë se Ben ka qenë i martuar për 10 vite me aktoren Jennifer Gardner dhe kanë së bashku 3 fëmijë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg