“Dashuria është çelësi i çdo porte”, Miriam Cani poston foton e ëmbël familjare

20/03/2020 - 21:57

Miriam Cani ka publikuar një foto të rrallë familjare për të dërguar mesazh sensibilizimi për shqiptarët. Në imazhin e ëmbël shihet Miriam duke mbajtur në krah djalin e saj Duam, ndërsa pranë tyre janë Alban Skënderaj dhe vajza Ameli që qeshin teksa vështrojnë Duam.

“Dashuria është çelësi i çdo porte”– shkroi Miriam. Dhe më pas u kërkoi shqiptarëve të qëndrojnë të izoluar për të shmangur përhapjen e koronavirusit.

“Të rrimë në shtëpi për njëri-tjetrin”– shtoi këngëtarja. Vogëlushi Duam erdhi në jetë në muajin janar, të cilit i kushtuan edhe një këngë me emrin e tij përpara se të lindte.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori turk mjaft i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pasi dyshohej se ishte prekur nga koronavirusi.

Pas lajmit që qarkulloi në disa media se xhaxhai i këngëtares Greta Koçi është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të

Një tjetër vdekje e një artisti është shënuar nga koronavirusi.

Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk e ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar përhapjen e koro

Trajneri i njohur i dialektit, 76-vjeçari Andrew Jack ka humbur jetën të martën në një spital në Surrey, pas betejës me koronavirusin. 

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj