Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Deklaratën e Dojnës për martesën, nuk e prisnim fare

03/03/2021 - 17:31

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë padyshim një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Dyshja shpeshherë publikojnë në rrjete sociale detaje nga jeta e tyre personale pas daljes së tyre publike si çift.Së fundmi, Dojna ka realizuar një bashkëbisedim virtual me fansat e saj në InstaStory, ku ndër pyetjet që ajo zgjodhi që të ju përgjigjte publikisht, ishte ajo për martesën.

“Kur e ke në plan të martohesh?”- i shkruante ndjekësja.

“Për momentin nuk e kam në plan të martohem. Jam e lumtur, e plotësuar dhe e rrethuar me dashuri. Martesa më pëlqen shumë si ritual, por me covid dhe kohërat që po jetojmë, s’më duket aspak momenti. Pastaj, jam tradicionale aq sa ëndërroj propozimin më romantik që mund të ekzistojë. Pa ardhur ai, s’lëviz nga mami im”,- u përgjigj Dojna.

Mirëpo, teksa të gjithë presin dasmën, Dojna ka bërë deklaratën e papritur! Në rrjete sociale, ajo është pyetur sërish lidhur me martesën si dhe kontratat e çiftit. Por, përgjigjen e Dojnës nuk e ka pritur askush! Moderatorja mund edhe të mos martohet fare!

“A do firmosje ndonjëherë kontratë paramartesore?”- e pyet dikush.

“Unë nuk di a do firmos ndonjëherë kontratë martesore, ti thua paramartesore. Unë kam harruar edhe firmën si e kam.”- ka thënë ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.