Demi Lovato tashmë me flokë të shkurtër “pink”

23/02/2021 - 15:31

Këngëtarja Demi Lovato ndau ne instagram, disa poza në prapaskenë në të cilat ajo kishte veshur një kostum me kuadrata me nuancat e rozës, per show-un e The Ellen DeGeneres. Duke etiketuar në fotografi profesionistin Angelo Kritikos, Lovato ndau disa fotografi me flokët e saj të shkurtër dhe ngjyrë pink.

28-vjeçarja kthehet në qendër të vëmendjes me dokumetarët e saj Demi Lovato: Dancing With The Devil. Në të, këngëtarja përshkruan mbidozimin e saj gati fatal të vitit 2018 dhe udhëtimin pasues drejt kthjellimit të jetës së saj.

E ulur përballë DeGeneres ajo shpjegoi se si ndihet më e lirë dhe më autentike që kur preu flokët.“Ndjehem sikur jam fshehur pas flokëve të mi”, tha Lovato, e cila rrëfeu se kishte mbuluar trupin e saj me flokët e saj të gjatë kur luftonte me çrregullimet e të ngrënit.

Gjatë emisionit, Demi Lovato u shpreh se e kishte parë të domosdoshëm këtë ndryshim drastik të sajin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në 19 shkurt Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West në gjykatë, duke i dhënë fund martesës së tyre prej një dekade.

Rita Ora prej pak kohësh është zhvendosur në Australi për shkak të punës së saj.

Këngëtarja e mirënjohur, Kida, duket se së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë.

Eliza Dushku është një nga emrat më të pëlqyer në botën e kinematografisë.

Prej më shumë se një viti, Tuna nuk ka qenë aktive në muzikë.

Me siguri ju kujtohet seriali i famshëm “Ezel” me aktorin Kenan Imirzalioglu në rol kryesor.

Romanca e re e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të PS-së, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është në qendër të vëmendjes prej disa javës

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë.

Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura, fama e së cilës i ka tejkaluar kufinjtë shqiptarë.

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke.