Denis Xherahu e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë

15/12/2019 - 20:42

Këngëtari Denis Xherahu ka pranuar se ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë. I ftuar në emisionin “E Diell”, ndërsa u pyet rreth kësaj çështjeje, këngëtari tha se të gjithë artistët kanë patur të tilla oferta, ndërsa ka rrëfyer historinë e tij

“Ju jeni artistë vetë dhe pavarsësisht se jeni në fillimet e karrierës edhe ju jeni fshikulluar nga pak nga këto lloj ofertash. Kur je person publik është pjesë e lojës. Veçoj një rast, jo se më ka ngelur pishman por nuk është karakteri im i tillë. Unë në jetën timë kam zgjedhur rrugën e gjatë.

Ka qenë një zonjë shumë simpatike rreth 55-60 vjeçe, unë kam qenë 30 vjeç por nuk dukej aq. Në një nga buzuqet ku unë performoja, ajo vinte shpesh dhe u bëmë miq.

Me sa mora vesh ajo kishte shumë potencë në një nga shpitë diskografike të Athinës dhe kuptohet mesazhet merren. Le ta quajmë që më iku zogu nga duart dhe sot jam këtu me ju“, tha ai

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.

Pavarësisht jetëve të humbura për shkak të koronavirusit, ka ende njerëz që nuk besojnë për ekzistencën e tij ndonëse prej muajsh është i

Dj Sardi ka folur për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, identitetin e të cilës ende nuk e ka zbuluar, duke shtuar kureshtj

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Aktori i humorit, Florjan Binaj u infektua me Covid-19 një muaj më parë dhe arriti ta fitojë betejën me virusin.

Moderatorja Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë këngë remix.