Devis Xherahu flet për planet e martesës

06/12/2019 - 20:31

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdani.

Çifti tregoi më shumë detaje rreth marrëdhënies së tyre, jetës private si dhe planeve që të dy kishin për të ardhmen. Të pyetur nga moderatorja nëse kishin në plan të zhvillonin një ceremoni martese, të dy e pohuan këtë gjë.

Ata u shprehën se janë gati ta kurorëzojnë që nesër me martesë dashurinë e tyre 9-vjeçare. Gjithashtu, Devisi dhe Ertemiona folën për zgjerimin e familjes, gjë që të dy e dëshironin shumë.

Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin e duhur për t’u bërë baba, ndërsa këngëtari shtoi se i do shumë fëmijët dhe se do të ishte një baba shembullor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Georgina Rodriguez ka festuar në 27 janar 26 vjetorin dhe poston në rrjetet sociale një foto familjare me fëmijët dhe Cristiano Ronaldo,

Takimi mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, në prapaskenat e Sag Awards, ka entuziazmuar fansat dhe me sa duket, nuk ka vetëm një detaj që

SYRI.net  shkruan se televizioni Top Channel ka paditur në Gjykatën e Rrethit Tirane aktoren Delinda Disha,  ecila 6 muaj më parë u largu

Miliarderja Kylie Jenner ka zbuluar se kishte udhëtuar me helikopterin që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës së tij, ndaj kjo ngjarje tr

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë.

Prej disa ditësh boksieri Kristian Prenga po përflitet për një lidhje dashurie me ish-banoren e "Big Brother", Rike Roçi.

Jelani Maraj, vëllai i reperes Nicki Minaj është dënuar të hënën me 25 vjet burg, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 11-v

Në numrin e ri të "Vouge" britanik, modelja Irina Shayk foli për herë të parë për ndarjen nga Bradley Cooper pas katër vitesh së bashku.

Këngëtarja Selena Gomez është shprehur rreth gjendjes së saj pas ndarjes nga këngëtari Justin Bieber.

Pamela Anderson ka publikuar fotografitë e para me bashkëshortin, Jon Peters, me të cilin bëri një ceremoni sekrete në fillim të kësaj ja