Dikur shokë të ngushtë, sot Alban Ramosaj dhe Endrit Mërtiri nuk ndiqen më as në Instagram

17/01/2021 - 10:27

Prej vitesh, këngëtari Alban Ramosaj dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë patur një miqësi të ngushtë. Ata ishin pjese e projekteve të ndryshme së bashku, kanë një rreth të përbashkët shokësh dhe shpesh ndanin foto të ndryshme nga koha që kalonin së bashku.

Mirëpo prej kohësh djemtë nuk kanë punlikuar më foto me njëri-tjetrin. Të gjithë menduam se kjo ka ndodhur prej pandemisë dhe distancës së tyre pasi jetojnë në shtete të ndryshme, por jo.

“Prive” ka raportuar një ditë më parë se dyshja ka prishur raportet mes tyre duke i dhënë fund miqësisë që ruanin prej vitesh. Ende nuk dihen motivet, por raportohet se bëhet fjalë për diçka serioze dhe jo hatërmbetje e momentit.

Për më tepër, ata nuk ndiqen më në Instagram. Kujtojmë që Endri festoi pak ditë më parë ditëlindjen e tij të 30-të duke organizuar edhe një party ku mblodhi miqtë e ngushtë, e sigurisht mungonte Albani.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.

Koronavirusi i ka marrë jetën kuzhinieres kosovare, Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka. 

Një ndër reperet më në zë të momentit është padyshim Tayna.

Ish-moderatorja e njohur Floriana Garo, e cila prej disa vitesh jeton në Gjenevë të Zvicrës së bashku me familjen, së fundmi ka ardhur të

Supermodelja e famshme Heidi Klum ka vendosur që ta lejojë vajzën e saj Helena t’i hyjë botës së modës.