“Disa gjëra të godasin në shpirt”/ Si kurrë më parë, Greg Rama shfaqet i trishtuar

13/02/2020 - 16:21

Në tërmetin tragjik të 26 nëntorit, Gregor Rama humbi të fejuarën e tij, Kristi Reçi. Që nga ajo ditë nuk kanë munguar as postimet prekëse në profilin e tij në Instagram.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto ku shfaqet me dorën që mbulon fytyrën dhe këtë e shoqëron me një postim prekës.

“Disa gjëra gërvishtin sipërfaqen, ndërsa të tjera të godasin shpirtin”, ka shkruar djali i kryeministrit krahas fotos.

Duket se zemra e tij është ende e thyer pas ngjarjes tragjike...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Monica Bellucci është një ndër aktoret më të njohura italiane, e kjo jo vetëm falë talentit të saj, por edhe pamjes së jashtme.

Aktori i njohur, Herion Mustafaraj, ishte i ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, në Tv Klan.

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.