Dj Sardi nuk do t’i luajë kurrë këngët e Mozzik

15/08/2020 - 11:58

Dj i njohur Sardi i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij më të fundit, gjatë një interviste për emisionin “Pushime on Top”, ku është pyetur se cilën këngë nuk do ta luante kurrë edhe pse njerëzit mund ta dëshirojnë pa fund.

Ai u shpreh se nuk do t’i luajë kurrë këngët e reperit Mozzik.

“Nuk do ta luaj kurrë edhe pse ma kërkojnë njerëzit. Sidomos ky albumi i fundit njëherë, Mozzart. Eshtë thjesht një emër për t'u përmendur nëpër portale. Mozzik-u, Mozzarti, nuk kanë lidhje fare."- tha Sardi.

Mesa duket mes reperit dhe Dj Sardit mund të ketë pasur ndonjë hatërmbetje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Blogerja shqiptare, Sara Karaj ditën e sjeshme ka sjellë në jetë vogëlushin e saj të parë.

Prezantuesi i njohur italian, Gerry Scotti ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Instagram se është infektuar me koronavirus.

Dikur ishin mikesha, por sot Tayna dhe Dafina e kanë ftohur marrëdhënien e tyre.

Kjo nuk është hera e parë që për bashkëshorten e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës qarkullojnë teori konspirative të njohu

Largimi i Dojna Memës nga Top Channel pak muaj më parë bëri shumë bujë në rrjete sociale.

I ftuar mbrëmjën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan”, Capit T nuk mundi t’i shpëtonte sfidës “Paintball”.

Aktori Arnold Schwarzenegger iu nënshtrua një operacioni në zemër për të zëvendësuar një valvul pulmonare.

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston u ka bërë kërkesë fansave që të mos e votojnë Kanye West në zgjedhjet në SHBA.