Don Xhoni nxjerr këngën e radhës, mesazh direkt për Noizy-in

15/05/2021 - 20:25

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në fillimet e karrierës.

Pas publikimit të këngës, reperi ka shpërndarë një mesazh për të gjithë personat që ka shënjestruar me këngën e tij.

Don Xhoni u kërkon që të mbështesin të rinjtë, por nuk ka harruar që t’u tregojë edhe dashuri.

“Po ju djeg ë? Duhet të jepni dashni kur të hyjnë reperat e rinj, jo me iu dhënë hate e me i ulë se jua marrim fytyrën. Rasti konkret! Edhe duke bërë shaka ua marr fytyrën. Ju dua shumë! E dini që iu dua shumë,”-thotë reperi.

Herën e fundit Don Xhoni kishte një sherr virtual me reperin nga Shqipëria, Noizy, mesa duket ky mesazh i reperit nga Kosova shkon direkt për të.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të