Dorë për dore me Eduardin, si duket Arbana në javët e fundit të shtatzënisë

25/09/2020 - 18:08

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Ka qënë vetë regjisori, i cili ka treguar më herët gjininë e bebit, duke u shprehur se dëshiron që kur të rritet i biri të bëhet futbollist. 

Megjithatë dyshja nuk ka ndarë shumë detaje nga kjo periudhë. 

Arbana është treguar mjaft e rezervuar, por një foto e shkrepur nga “Iconstyle” tregon moderatoren duke ecur për dore me Eduartin dhe në sy pa dyshim bie barku i saj i rrumbullakosur. 

Arbana duket mjaft në formë dhe nuk ka marrë kile të tepërta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare aktori i famshëm, Sean Connery.

Pak muaj më parë, boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku i dhanë fund marrëdhënies së tyre disavjeça

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.