Dorëzohet DiCaprio! E dashura 23-vjeçare po çon në altar "beqarin e përjetshëm"

14/01/2021 - 16:57

Besojeni apo jo, Leonardo DiCaprio mund të jetë në prag të martesës me të dashurën e tij, modelen Camila Morrone.

Nëse lajmi i revistës "Cosmopolitan" do të rezultojë i vërtetë, do të shkaktoje një tërmet në Holliwood, ku aktori i famshëm konsiderohet si "beqari i përjetshëm".

Në fakt, DiCaprio ka pasur shumë lidhje që dukeshin sikur do të përfundonin në altar, për t’u mbyllur pastaj me ndarje të rrufeshme, siç ishin ato me Gisele Bündchen e Bar Refaeli.

Por burime pranë çiftit thonë se këtë radhë është ndryshe, dhe se ylli i Holliwood mendon se tek e dashura e tij 23-vjeçare me origjinë argjentinase, ka gjetur gjithçka kërkonte te një femër.

Të dy ata frekuentohen prej më shumë se tre vjetësh tashmë dhe thuhet se janë kokë e këmbë të dashuruar me njëri-tjetrin. Duket se bukuroshja brune e ka ulur më në fund DiCaprio-n me këmbë në tokë, por ne megjithatë duhet të presim që ta shohim këtë martesë të bëhet realitet!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi kaloi me simptoma të lehta Covid-19, prezantuesja Kiara Tito mblodhi të gjithë miqtë e ngushtë për ta pritur bashkë datën 19 janar,

Këngëtari i njohur Justin Bieber është kthyer në vitet e adoleshencës duke kujtuar se si u arrestua në vitin 2014.

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.

*Rrëfimi i veçantë/ Taulant Balla tregon si u njoh me bashkëshorten që vinte nga një familje e persekutuar

Vildane Zeneli pothuajse çdo ditë komentohet në shtypin rozë për pozat seksi, për të rejat në karrierën si modele, por më e komentuara mb

Anxhela Peristeri ishte e ftuara e mbrëmjes së djeshme në “Jonida’s Room”, emisionin e Jonida Maliqit nê Vizion Plus.

Aktorja Mira Furlan ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare dhe këtë e kanë konfirmuar familja dhe menaxheri i saj, raporton “BBC”.

Këngëtarja Nora Istrefi njihet për stilin e veçantë që e karakterizon ndaj kur bëhet fjalë për veshjet, duket se ajo nuk kursehet!

Gazetari amerikan, Larry King ka vdekur në moshën 87-vjeçare, është bërë e ditur përmes një deklarate në llogarinë e tij në Twitter.

Këngëtarja Eni Koçi para pak kohësh zbuloi se kishte kaluar Covid-19 dhe nuk kishte patur ndonjë shqetësim.