Dorëzohet Zerka, pranon lidhjen 5-vjeçare me Ronelën: Pse donim ta mbanim të fshehtë

15/12/2019 - 13:40

Pas shumë aludimeve në mediat rozë, Young Zerka ka pranuar lidhjen me këngëtaren Ronela Hajati, që për hir të së vërtetës i numëron plot 5 vite.

I ftuar në "Klanifornia", mbrëmjen e djeshme, Marina e futi 'grackë' dhe mori atë që publiku po e priste prej kohësh.

"Sa kohë keni bashkë?", e pyeti ajo.

"Që njihemi?", tha Zerka.

"Që jeni të lidhur mo", insistoi Marina.

"5 vite, 5 vite e gjysmë", u dorëzua Zerka.

Por, moderatorja Vjollca nuk e la me aq. Ajo i kërkoi këngëtarit, arsyen pse ata e mohonin gjithmonë romancën e tyre.

"Arsyeja pse ne e mbajmë të fshehtë lidhjen, është se nuk duan të njihemi si Zerka dhe Ronela, por duam të njihemi si Ronela që bën këtë lloj muzike dhe Zerka që bën këtë lloj muzike", tha ai.

Ai shtoi se Ronela nuk ka asnje defekt dhe për më tepër nuk është as xheloze.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz

Ish-gruaja e bossit rus të Chelsea-s, Roman Abramovich, Dasha Zhukova është martuar me bilionerin grek, Stavros Niarchos.

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin "Mos i fol Shoferit" në RTV Ora.

Reperja Loredana Zefi, e cila përflitet për një histori të re dashurie me producentin gjerman, Maclud pas ndarjes nga Mozzik, publikoi kë

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel pas t