Dorina Mema: Vajza shiti fustanet për 24 orë, nxori lekët e shkollës

24/05/2020 - 21:28

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Ajo tha se vajza e saj është shumë e zonja edhe pse vetëm 18 vjeç dhe e ka dëshmuar këtë gjë gjatë periudhës së karantinës.

Vajza e modeles ka marrë të gjitha fustanet me etiketë në raftin e mamasë dhe i ka shitur online dhe brenda 24 orëve, i kishte shitur të gjitha fustanet dhe nxjerrë lekët e shkollës.

“Kam një fëmijë të zonjën, mori fustanet me etiketë në raftin tim dhe i shiti online. Për 24 orë i nxori lekët e shkollës”, tha Dorina.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë

Prej disa kohësh, aktorët e njohur Chris Evans dhe Lily James janë përfolur për një lidhje të mundshme.

Pasi ka shpallur kandidaturën e tij si president i SHBA, Kanye West ka dhënë një intervistë për "Forbs".

Aktori i famshëm hollivudian, Tom Hanks e krahasoi koronavirusin me Luftën e Dytë Botërore.

Prej disa kohësh, është përfolur se reperi Stresi dhe Keisi i kanë dhënë fund martesës së tyre, por mesa duket nuk është e vërtetë.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Ditën e sotme moderatorja Rudina Dembacaj ka ndarë lajmin e hidhur të ikjes nga jeta të babait të saj.