Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

E dashura e Elon Musk i habit të gjithë me tatuazhin e saj të fundit

12/04/2021 - 22:24

E dashura e miliarderit Elon Musk, Grimes i ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit në Instagram, ku ka zbuluar tatuazhin e saj unik në shpinë.

Tatuazhi i 33-vjeçares mbulon shpinën, me vija delikate të gdhendura në lëkurën e saj me përdorimin e bojës së bardhë, një stil jo fort i zakonshëm.

"Nuk kapa dot një foto të bukur sepse akoma më dhemb shumë dhe dua të fle hahah…dhe gërvishtjet e alienit do të jenë të kuqe për disa javë, por do të jenë shumë të bukura", shkruan këngëtarja krahas fotos.

Musk dhe Claire Elise Boucher janë prindër të një fëmijë të quajtur X A-XII. Kujtojmë që fillimisht emri i fëmijës ishte X Æ A-12, por çifti e ndryshoi sepse nuk e lejonte ligji në Kaliforni.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.