"E dashura e të arrestuarit për atentatin në Durrës", reagon për herë të parë Kejvina Kthella

09/11/2019 - 15:30

Ka reaguar për herë të parë modelja Kejvina Kthella, e cila kohët e fundit është në qendër të vëmendjes pas lajmeve se ajo ishte e dashura e Redjan Rrajës, një nga të arrestuarit për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja.

Përmes një postimi në InstaStory, Kejvina ka ofenduar dhe paralajmëruar të gjithë gazetarët që sipas modeles kanë abuzuar me emrin e saj.

"Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim. Po abuzoni si kafshët", shkruan modelja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona