E kritikojnë pse nuk buzëqesh në foto, Bebe Rexha i përshëndet me gishtin e mesit

21/11/2019 - 10:33

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka zbuluar në një postim në Instagram se kritikohet shpesh nga njerëzit që nuk po publikon fotografi ku shihet duke buzëqeshur apo ku duket e lumtur.

Dhe së fundmi, këngëtarja ua ka plotësuar dëshirën të gjithëve, ka postuar një foto ku shfaqet tejet e buzëqeshur, ndërsa i përshëndet me gishtin e mesit.

“Njerëzit vazhdojnë të më thonë Bebe duhet të buzëqeshësh më shumë. Posto më shumë foto të tuat duke buzëqeshur sepse dukesh më bukur. Shkruaj këngë të lumtura, lumturohu! Ja pra ky është versioni im i një fotoje të buzëqeshur. Mjaft, mos i thonë më vajzave të buzëqeshin për t’u dukur më të bukura” –shkruan Bebe Rexha në Instagram.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër

Pas tërmetit tragjik që goditi vendin tonë më 26 nëntor, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha fluturoi drejt Shqipërisë për të takuar

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan m

Ai ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit i cili u angazhua maksimalisht për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në qytetin e Dur

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la 51 persona të vdekur dhe qindra të tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artis

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka mbërritur në fshatin Bubq, ku po sheh nga afër familjet e prekura nga tërmeti i

Ermal Meta, këngëtari me origjinë shqiptare i cili jeton në Itali ku është mjaft i famshëm është sensibilizuar me situatën e vështirë në