E mahnitshme me fustan të bardhë…Belen Rodriguez vishet nga stilistja shqiptare

30/11/2020 - 12:42

Stilistja e njohur shqiptare, Lia Stublla është kthyer në një ndër të preferuarat e yjeve me famë botërore.

Këtë e ka dëshmuar me bashkëpunimet e shumta që ka pasur, ndonëse vazhdon të jetë akoma mjaft prezente në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi është modelja argjentinase, Belen Rodriguez, ajo e cila ka zgjedhur të vishet nga kreatorja nga Kosova. Ajo ka ndarë disa fotografi në InstaStory, në të cilat ka etiketuar Stubllën.

Fustani, i veshur nga Belen, është i bardhë dhe ka një model unik të prerë anash. 36-vjeçarja dukej në formë të mrekullueshme, teksa mori vëmendje të madhe edhe me linjat trupore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.