Edi Manushi rezulton pozitiv me Covid-19!

23/11/2020 - 20:24

Covid-19, çdo ditë e më tepër po infekton më shumë njerëz se ç’ishte parashikuar.

Virusit nuk po i shpëtojnë as emra të njohur të ekranit dhe shoëbizzit, qofshin këta shqiptarë apo të huaj.

Emri i fundit i raportuar është ai i moderatorit dhe autorit të “E Diell”, Edi Manushi, i cili ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëpunëtorja e tij në “Rrethi Katror”, Ina Kollçaku në disa pyetje-përgjigje, ku ka treguar edhe gjendjen e moderatorit.

“Edi ka dalë pozitiv me Covid-19”, – shkruan Ina. “Për momentin është mirë. Ka vetëm pak temperaturë, asgjë shqetësuese. Urojmë ta kalojë sa më lehtë!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi krahas angazhimit në rolet filmike e teatrale ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për jetën e saj, duk

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht. Çifti i aktorëve u martuan në 2017-ën ndërsa u ndanë në vitin 2019.

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri mund të kandidojë për herë të tretë për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pak kohë më parë, Fifi zbuloi se ishte kushërirë me Ermal Fajzullahun.

Kapiteni i Arsenal, Granit Xhaka pritet të bëhet baba për herë të dytë.

Arbana Osmani ka terguar sot arsyen pse nuk ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur gjatë shtatzënisë.

Reperi i famshëm Kanye West ka deklaruar se ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike dhe ka kërkuar ndihmë. Ai ka treguar se është në një

Prej kohësh aktori turk me origjinë shqiptare, Can Yaman është në qendër të mediave, jo vetëm për jetën e tij artistike por dhe për atë p

Lajmi se aktori i famshëm Chuch Norris ishte në mesin e protestuesve që mësynë ndërtesën e Kongresit Amerikan, prej ditësh ka pushtuar rr

Një lajm “bombë” është duke qarkulluar në Itali.