Elgiti i shkruan letrën më të bukur të dashurisë Kleas!

06/11/2019 - 15:16

Historia e dashurisë mes Elgit Dodës dhe Klea Hutës është padyshim një nga më të bukurat!

Çifti ka nisur prej kohësh bashkëjetesën dhe vazhdimisht tregojnë se janë të dashuruar kokë e këmbë.

Së fundmi këtë gjë e dëshmon më së miri Elgiti, i cili përmes një letre ka treguar dashurinë e madhe për Klean.

“Mirëmëngjes dashni, të dua çdo ditë e më shumë, të kam gjithçka”, i shkruan Elgiti.

E lumturuar nga kjo surprizë, Klea ka shkruar krahas fotos: “Jeta ime, drita ime”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Leonardo DiCaprio, një prej aktorëve më të mirë hollivudianë feston ditëlindjen.

Pushimet për këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha nuk kanë kaluar sikurse duhet, sepse ajo ka marrë një ftohje.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxh

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve

Këngëtarja origjinë shqiptare Dua Lipa pak ditë më parë ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në radion ‘Kiss Fm’ në Britani ku ndër t

U bë kohë që në media komentohet jeta private e këngëtares së njohur shqiptare, Rovena Dilo.

Emisioni i kaluar i “Shiko Kush Luan” bëri bujë të madhe në mediat rozë për shkak të përgjigjeve të këngëtarit Young Zerka ndaj këngëtare

Si shumë personazhe të njohur edhe jeta në çift e Arkimed Lushës (Stresit), nuk është e panjohur.

Edhe pse jo shumë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja Adelina Ismaili është tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar për talentin dhe voka

Modeli Anwar Hadid është akuzuar të premten për vjedhjen e kufjeve Airpods në një rrugë në Londër.