Eli Fara dhe Irma Libohova “çmendin” rrjetin me fotot me bikini

03/08/2020 - 21:58

Ato na kanë elektrizuar gjithmonë me këngët e zërin e tyre të ëmbël dhe pse jo dhe me pamjen fizike. E kemi fjalën për dy këngëtaret e njohura shqiptare, Eli Fara dhe Irma Libohova, për të cilat duket sikur koha ka ndalur në vend.

Ato janë duke shijuar pushimet në plazhet e Shqipërisë dhe nga atje nuk kanë ngurruar që të postojnë foto me bikini, që për hir të së vërtetës i tregojnë hapur linja mjaft të kuruara.

“Mirëmëngjesi nga kaltërsitë e detit Jon! Shqipëria është e bukur”, shkroi këngëtarja krahas fotos, e cila mori komente të shumta komplimentuese sidomos për fizikun e saj.

Ndërsa për Elin, ishte vajza e saj Marina ajo që i publikoi foton e rrallë. Ato janë shfaqur të dyja në breg të detit duke përqafuar njëra-tjetrën, ku në shikim të parë, është e vështirë të bëhet dallimi se kush është nëna e kush vajza…

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ishte e ftuar mbrëmë në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana V

Moderatorja Arjola Shehu sot feston ditëlindjen e saj ndryshe nga herët e tjera.

Reperi shqiptar, Arian Gushi i njohur me emrin e artit, Gold Ag ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, të cilët u kurorëzuan në martes

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.

Koncertet dhe muzika live në bare e restorante që prej muajit mars është e ndaluar për shkak të pandemisë së Covid-19.

Gjithmonë më pranë njëri-tjetrit Katie Holmes dhe shefi Emilio Vitolo të cilët nuk fshihen më.

Gjetja e dy pistoletave, teksa këngëtarja Fjolla Morina po hynte në territorin shqiptar me makinën e saj “Audi” i kushtoi masën “arrest s

Reperi i njohur Stresi ka rezultuar pozitiv me koronavirus, gjë që e ka befasuar atë.

Gjatë episodit të djeshëm të “Big Brother VIP” në Itali (Grande Fratello VIP), si i ftuar special, aktori Gabriel Garko zbuloi – pa qenë