Elia Zaharia publikon foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë, por vëmendjen e mori detaji i veçantë

22/02/2021 - 15:40

Elia Zaharia ka uruar një javë të bukur për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka postuar një foto shumë të veçantë ku shfaqet bashkë me vogëlushen Geraldinë.

Elia shfaqet e ulur në një stol plot gjelbërim, por detaji që ka tërheqir më shumë vëmendjen është bluza e saj, e cila është e njëjtë me kostumin e vajzës

“Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku ka marrë shumë komente.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.

Koronavirusi i ka marrë jetën kuzhinieres kosovare, Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka. 

Një ndër reperet më në zë të momentit është padyshim Tayna.

Ish-moderatorja e njohur Floriana Garo, e cila prej disa vitesh jeton në Gjenevë të Zvicrës së bashku me familjen, së fundmi ka ardhur të