Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Eliona Pitarka përjeton zgjimin më të bukur falë vajzës së saj në bark

25/02/2021 - 12:25

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. Në rrjete sociale, Eliona ka treguar se po pret një vajzë dhe në rrjete sociale s’na i ka kursyer më pozat me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja ka treguar se po kalon ditët më të bukura të jetës së saj teksa është në pritje të bebushit dhe po e shijon në maksimum shtatzëninë. Eliona ndan shpesh momentet më të bukura në rrjete sociale nga shtatzënia dhe së fundmi ka publikuar një video shumë të ëmbël. Ajo ka treguar se zgjimet e saj në mëngjes janë më të bukura falë të voglës që ka në bark.

Aktorja ka publikuar në Instagram një video në të cilën e vogla shihet duke lëvizur në barkun e saj. Ajo ka treguar se këto janë mëngjeset më të bukura për të.

“Zgjimi më i bukur në botë”, shkruan Eliona përkrah videos.

Me këtë rast Eliona prezantoi pak kohë më parë edhe partnerin e saj, me të cilin nuk kishte preferuar të shfaqej publikisht. Eliona ka rrëfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin. Të dy e kanë pritur shumë të lumtur lajmin e shtatzënisë dhe të dy dëshironin të kishin vajzë. Bashkëshorti i saj nuk ka aspak lidhje me televizionin dhe bën një punë tjetër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vendosi që të ndajë me të gjithë fansat disa çaste të mëngjesit të saj. Ajo publikoi

Reperi Kanye West i është përgjigjur letrave të divorcit që bashkëshortja e tij, Kim Kardashian paraqiti dy muaj më parë.

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, ka folur së fundmi për median greke, "EPT 1".

E dashura e miliarderit Elon Musk, Grimes i ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit në Instagram, ku ka zbuluar tatuazhin e saj

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut.

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë.

Aktori Olsi Bylyku ka qenë i ftuar në punatën e radhës të emisionit #EXPULS në RTV Ora, ku ka zbuluar se ka marrë një ofertë të majme nga

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin

Anxhela Peristeri është përfaqësuesja e Shqipërisë për këtë vit në “Eurovision” me këngën "Karma", të cilën ka vendosur ta mbajë në gjuhë