Elvana Gjata shfaqet rrëzëllitëse me bikini duke pozuar mbi jaht (FOTO)

21/09/2020 - 21:07

Këngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata u ka munguar fansave të saj të shumtë gjatë kësaj vere. Ajo nuk solli asnjë projekt muzikor, por gjithashtu për dy muaj u shkëput edhe nga rrjetet sociale.

Vetëm pak ditë më parë, Elvana u rikthye në “Instagram” duke postuar foto e video. Ndërsa ditën e sotme këngëtarja shqiptare ka postuar disa foto të realizuara në një jaht.

Ajo që bie në sy është forma e shkëlqyer fizike e bukuroshes. Elvana shfaqet me bikini bardh e zi dhe me atlete po me të njëjtat ngjyra.

Nuk dihet ende nëse fotot janë shkrepur gjatë një projekti të ri muzikor apo janë thjesht të realizuara për qejf nga këngëtarja shumë e dashur nga të gjithë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Blogerja Armina Mevlani ka kujtuar përmes disa fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha.

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për

Spikerja e njohur e lajmeve, Fabiola Hoxha dhe partneri i saj Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, kanë dalë

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.

Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm.

Miley Cyrus pretendon se ka parë një qenie jashtëtokësore.

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë.

Çifti i njohur i aktorëve në Turqi, Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të parë.