Era Istrefi elegante dhe në super formë në këto dy foto

01/08/2020 - 12:17

Era Istrefi është një ndër artistet e cila po bën karrierë në tregun ndërkombëtar.

Përveç talentit, këngëtarja është lakuar nga mediat e huaja edhe për stilin e pamjen e saj fizike.

Erën e shohim tepër aktive në llogarinë e saj në “Instagram”,  ku herë pas here poston foto të ndryshme.

Si çdo herë tjetër edhe kësaj radhe postimi i fundit i saj ka vjedhur vëmendjen e ndjekësve edhe portaleve.

Ajo ka publikuar dy foto teksa shihet e veshur me bikini dhe me trupin në super formë. 

“Nuk kisha postuar fotografi të turpshme të prapanicës në një minutë”, shkruan ajo.

Këngëtarja pritet që shumë shpejt të vijë me projekte të reja muzikore, që pa dyshim do të jenë një sukses.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa kohë më parë, modelja Xhesika Kadiu përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Robert Berish

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vua

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet mjaft e kuruar dhe elegante.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të shtrenjtë në familje.

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.