Ermal Fejzullahu rrëfen prapaskenat e sikletshme në sallën e lindjes: Shkova i pirë

19/10/2020 - 15:49

I ftuar në emisionin "Prive", në rubrikën "5 datat", këngëtari Ermal Fejzullahu është ndalur te data më e rëndësishme për të, kur është bërë baba për herë të parë.

11 vite më parë, në jetë ka ardhur djali i tij Arti dhe Ermali ka rrëfyer çfarë ka ndodhur në sallën e lindjes, ku ai është shfaqur i pirë. 

"Arti ka lindur në datën 27 shkurt të vitit 2009. E mbaj mend si sot, kam shkuar në spital dhe kam qenë i pirë pak. M’u duk diçka interesante të hyja në sallë. E pashë Arianën duke lindur dhe dy doktorë dhe u thashë: Çfarë bëni ju këtu? Ecni se janë dy motra këtu, mos rrini ju… Si fanatik, si shqiptar që jam… Më nxorën prej sallës dhe më thanë "Dil jashtë se s’qenke në gjendje ti". Dhe gruas i thashë "Çfarë ke ti, mos u anko". Ne meshkujt nuk i dimë dhimbjet e lindjes. Pastaj më thanë që isha bërë baba. Ai mjeku, shumë nervoz, sot e kam shok, më tha: "Nuk i ke ngjarë Sabriut hiç. Ai është i edukuar, sjelljet e tua janë si gangster"," -është shprehur këngëtari, duke shtuar se ajo ka qenë një prej datave që i ka ndryshuar jetën.

Ermali ka treguar se nuk ka qenë aspak e vështirë për të të bëhet baba në moshë të re, 21 vjeç, pasi gjithmonë ka qenë më i pjekur për moshën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v

Këtë të premte, ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të përformojë live në 'Studio 2054', e cila do të transmetohet në v

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.