A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Po me ish-bashkëshortin si e ka marrëdhënien?

18/11/2019 - 14:09

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja. Dhe prej asaj kohe, Eneda Tarifa po shijon beqarinë e saj.

E ftuar së fundmi në "Thumb On" në RTV Ora, këngëtarja foli dhe për jetën e saj private.

E pyetur nga moderatoret nëse ajo është në një lidhje këngëtarja u përgjigj:

"Jo. Nuk dua njeri për momentin në jetën time".

Këngëtarja gjithashtu foli dhe për marrëdhënien që ka me ish-bashkëshoritn e saj.

"Marrëdhënia jonë është tepër e mirë, shoqërore. Kujdesemi për vajzën në mënyrë të barabartë dhe sigurisht në eventet e saj më të rëndësishme ne jemi atje që të dy", është shprehur Eneda duke treguar se ruan marrëdhënie të mira me ish-bashkëshortin dhe pas ndarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Eneda Tarifa është fituesja e edicionit të këtij viti të festivalit "Kënga Magjike", një tjetër trofe për Flori Mumajesin, kantautorin e 

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin.

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër