Fansat janë të bindur se në daljen publike nuk ishte Melania Trump, por sozia e saj!

26/10/2020 - 11:19

Kjo nuk është hera e parë që për bashkëshorten e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës qarkullojnë teori konspirative të njohura si “Fake Melania”.

Edhe në njërën prej daljeve të fundit publike, fansat janë fiksuar me portretin e Melania-s, i cili duket tepër i çuditshëm dhe ndryshe nga zakonisht.

Melania shfaqet e qeshur, me syze të mëdha të errëta që maskojnë pjesën më të madhe të fytyrës së saj dhe të gjithë janë të bindur se nuk është Melania e vërtetë por sozia e saj.

Kjo për shkak të formës së fytyrës dhe buzëqeshjes së saj. Donald Trump dhe Melania shfaqen duke hipur në ‘Marine One on the South Lawn’ të Shtëpisë së Bardhë në Washington. 

Megjithatë, nuk ka ardhur asnjëherë një reagim lidhur me këto lajme dhe teoritë vazhdojnë të mbesin të pavërtetuara.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v

Këtë të premte, ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të përformojë live në 'Studio 2054', e cila do të transmetohet në v

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.