Fansat ngrenë dyshimet: Meghan Markle shtatzanë sërish?

08/11/2019 - 21:03

Meghan dhe Harry janë bërë prindër të një djali 6 muaj më parë, por mesa duket çifti ka në plan të shtojë shumë shpejt familjen me një tjetër fëmijë. Të paktën këtë na lë të kuptojmë diskutimet që Harry dhe Meghan kanë bërë gjatë vizitës së tyre në Windsor me familjet e ushtarakëve.

Princi ka shprehur interes për të kuptuar se si shkojnë gjërat në familje pas ardhjes në jetë të një fëmije të dyte, ndërsa ka lënë të kuptohet se shumë shpejt Archi do të bëhet me një vëlla apo motër. Të njëjtin interes ka shprehur edhe Meghan duke dashur të dijë më shumë lidhur me mundësinë për të patur një fëmijë të dytë.

Nuk e dimë nëse Meghan është sërish shtatzanë, por të paktën me këto dyshime është e qartë që po e mendon seriozisht t'i japë Archit një motër ose vëlla.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ylli i muzikës, Ermal Meta, ka publikuar këngën e tij më të re që është një bashkëpunim me të famshmin Bugo.

Gianna Floyd, vajza e George Floyd, 46-vjeçari afrikano-amerikan i vrarë nga një polic i bardhë në Minneapolis javën e kaluar, është vetë

Lufta dhe përpjekjet për t’u bërë VIP (Very Important Person – Person shumë i rëndësishëm) janë bërë karakteristikë dalluese e epokës që

E ftuar në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News ishte e ftuar gazetarja Genta Hodo, e cila verën e kaluar pati konflikt me reperin Seven Sar

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye West.

Janë bërë prindër për herë të parë. Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të një djali. 

Së fundmi pjesë e protestave në SHBA për vdekjen e George Floyd ka qenë edhe reperi i famshëm botëror Tayga. 

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën

Mediat amerikane thonë së fundmi se Meghan Markle ankohet se kunata e saj në pallatin mbretëror britanik Kate Middleton, mjafton të kërca