Fansi bëri 400 km për koncertin e tij, Mozzik i kërkon falje publike

12/11/2019 - 10:46

Reperi Mozzik zbuloi publikisht se cili është gabimi që ka bërë së fundmi. Ai tregoi se sa i lodhur ishte pas një koncerti sa anashkaloi fotografitë me fansat.

Pasi dëgjoi njërin se i thoshte që kishte bërë 400 km për koncertin e tij, Mozzik u ndje keq dhe për këtë i kërkoi falje në publik.

"Gabimi i fundit që kam bërë është në një koncert. Isha shumë i lodhur, shumë i djersitur pas koncertit. Më prisnin për të bërë foto. Bëra nja 20-30, por e dëgjova një fjalë që më tha dikush nga larg: "O, i kam bërë 400 km vetëm  për të ardhur në koncertin tënd. Shoferi vazhdoi rrugën dhe i rashë pishman që nuk munda të ndalesha të bëja një foto me të. I kërkoj falje nëse më sheh, mos më shaj", tha Mozzik në emisionin NIN.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi amerikan Juice WRLD ka humbur jetën në moshën 21- vjeçare për shkak të arrestit kardiak.

Eneda Tarifa është fituesja e edicionit të këtij viti të festivalit "Kënga Magjike", një tjetër trofe për Flori Mumajesin, kantautorin e 

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin.

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.