Fatura e kripur që Kim Kardashian pagoi për ditëlindjen e saj

29/10/2020 - 19:42

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Pas festës që i kishte përgatitur familja, Kim udhëtoi së bashku me familjen dhe miqtë e saj drejt një ishulli privat në Haiti.

Sipas “Page Six”, ajo mori një avion privat Boeing 777 me 88 vende për të shkuar në një ishull privat me 35 vila.

Ajo ishte e shoqëruar nga motrat Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian dhe Kendall Jenner, vëllai Rob Kardashian dhe nëna Kris Jenner, të cilët u trajtuan me një mori darkash të bollshme, vizita në spa dhe udhëtime në ishull.

Kim nuk u kursye aspak në ditëlindjen e saj të 40-të dhe shpenzimet i shkuan plot 1 milion dollarë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në ditët e sotme koncertet muzikore nuk janë problem për artistët, dikur ishte ndryshe.

Dua Lipa e ka bërë tashmë të qartë përgjatë viteve që është shumë krenare për kombësinë e saj shqiptare dhe këtë e ka treguar më shumë me

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v