Fejesa me Tristan Thompson, Khloe Kardashian “thyen” heshtjen

05/07/2020 - 18:23

Khloe Kardashian “ka thyer” heshtjen për fejesën e aluduar me Tristian Thompson, dhe është po aq konfuze sa të gjithë të tjerët!

Ylli i reality show, e cila ka një vajzë nga lidhja me ish-të dashurin basketbollist reagoi përmes një statusi në Twitter duke shkruar:

“Prit…çfarë? Sapo hyra online dhe jam konfuze,” u shpreh ajo teksa i adresohej thashethemeve për romancën e përfolur me Tristian.

Fansat e Khloe nisën të spekulonin se 36-vjeçarja është fejuar me Thompson, pasi vunë re unazën që mbante në gisht në fotot e publikuara në Instagram për ditëlindjen e saj.

Gjithashtu burime të brendshme thanë se çifti po planifikonte një dasmë private me pak njerëz, në shtëpinë e Kim Kardashian.

Por, pas thashethemeve, një burim raportoi për “E!News” se gjërat midis dyshes së famshme po shkojnë shumë mirë, por ata nuk janë të fejuar.

Khloe dhe Tristian u ndanë rreth 1 viti më parë pas skandalit të puthjes së kanadezit me miken më të ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa kohë më parë, modelja Xhesika Kadiu përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Robert Berish

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vua

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet mjaft e kuruar dhe elegante.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të shtrenjtë në familje.

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.