Fejohet çifti i famshëm i këngëtarëve

28/10/2020 - 21:22

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Çifti i famshëm zbuluan lajmin e bukur me anë të postimeve në rrjetet sociale, ku publikuan një foto teksa putheshin në buzë ndërsa këngëtarja tregonte unazën e fejesës në gishtin e saj.

“Faleminderit që më shpëtove 2020-ën … Dhe pjesën tjetër të jetës sime. Të dua. Dëgjova një ‘Po’,”- shkroi Blake Shelton.

51-vjeçari dhe ylli i muzikës country janë në një lidhje prej më shumë se 5 vitesh. Ata u takuan kur ishin trajnerë në emisionin The Voice në SHBA.

Stefani publikoi disa këngë me Shelton, përfshirë “Nobody But You” që arriti numrin 18-të në Billboard Hot 100 në fillim të këtij viti.

Këngëtarja ka qenë e martuar më parë me muzikantin Gavin Rossdale, me të cilin ka tre djem. Por çifti u divorcua në vitin 2016.

Ndërsa Shelton u nda nga bashkëshortja e tij, Miranda Lambert pas katër vitesh martesë në korrik 2015.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në ditët e sotme koncertet muzikore nuk janë problem për artistët, dikur ishte ndryshe.

Dua Lipa e ka bërë tashmë të qartë përgjatë viteve që është shumë krenare për kombësinë e saj shqiptare dhe këtë e ka treguar më shumë me

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v