Festa ka nisur, MC Kresha martohet sonte!

15/12/2019 - 12:09

Reperi i njohur dhe shumë i dashur, MC Kresha do t’i japë fund beqarisë këtë të diel sipas Prive.al.

Prive thotë se Kresha do të martohet me Erzina Shehun në një ceremoni tejet private me rrethin më të ngushtë shoqëror në një prej restoranteve të Prishtinës.

Thuhet se festa ka nisur që të shtunën mbrëma dhe Erzina ka mbledhur familjaret dhe shoqet në atë që njihet si nata e vajzave apo siç njihet në Kosovë; Kanagjeqi.

Prive.al zbulon se të ftuarve u është kërkuar paraprakisht që të rezervohen tërësisht në publikimin e detajeve apo fotografive nga festa.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz

Ish-gruaja e bossit rus të Chelsea-s, Roman Abramovich, Dasha Zhukova është martuar me bilionerin grek, Stavros Niarchos.

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin "Mos i fol Shoferit" në RTV Ora.

Reperja Loredana Zefi, e cila përflitet për një histori të re dashurie me producentin gjerman, Maclud pas ndarjes nga Mozzik, publikoi kë

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel pas t