Festë për 26-vjetorin e Georgina, CR7: Je një bashkëshorte fantastike! (FOTO)

28/01/2020 - 22:21

Georgina Rodriguez ka festuar në 27 janar 26 vjetorin dhe poston në rrjetet sociale një foto familjare me fëmijët dhe Cristiano Ronaldo, që e quan në komentin bashkangjitur fotos ‘Bashkëshortin e saj’. Sensuale si gjithmonë e veshur me një komplet xhinsi që i nxjerr në pah gjoksin e saj, dhe së bashku me të fëmijët e lumtur dhe të qeshur dhe një CR7 i bukur dhe i dashuruar.

"Nuk mund të kërkoj më shumë nga jeta. Vetëm kërkoj shumë shëndet për mua dhe familjen time. Faleminderit të gjithëve për komplimentet tuaja, lulet dhe dashurinë…Faleminderit bashkëshortit tim, që më ka dhënë më të mirën e jetës, fëmijët tanë. Të dua”.

Pasi ka kaluar ditën në Sanremo së bashku me Amadeusin për provat e Festivalit, Georgina është përfshirë nga emocionet dhe ka publikuar në rrjetet sociale një seri fotosh, me lule, qirinj dhe tullumbace. Edhe Ronaldo poston një foto dhe një dedikim të ëmbël: ”Urime zemra ime! Të uroj një ditë të bukur! Je një bashkëshorte fantastike dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë! Të dua kaq shumë shpirt!.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.