Festë beqarie në një club striptizmi, bashkëshortja e Erik Lloshit nuk e paska pritur aspak mirë

01/03/2020 - 09:16

Në gusht të vitit që lamë pas, Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Ai u martua me partneren e tij, Rominën në një ceremoni e cila i ngjante shumë tradicionales.

Pak ditë para martesës, ai zhvilloi një fetsë të veçantë beqarie së bashku me aktorët Donald dhe Romeo Veshaj.

Për të bërë një skeç, ata shkuan të festonin në një club striptizmi dhe bashkëshortja e tij duket se nuk e ka pritur mirë.

"Kisha parapërgatitur situatën para se të dilte. Punova dy ditë për ta përgatitur si situatë (qesh). Nuk i erdhi mirë me thënë të drejtën kur e pa atë videon dhe tha ok por kemi edhe familje or çun. Nuk është puna si e marr unë por babi im që nuk ia ka haberin fare se çfarë po bën ti mund të mendojë se është e vërtetë, si t’ja shpjegoj unë tha. Por edhe ata kanë filluar të më kuptojnë pak deri diku", tregoi Eriku i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit" në RTV Ora.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja Anila Basha është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, Aris.

Kompozitori i njohur, Kledi Bahiti ka festuar ditëlindjet dhe urimet për të kanë qenë të shumta nga miq dhe familjarë.

Zaimina Vasjari në këto ditë karantine ka disa këshilla për femrat.

E kanë bërë një gjest shumë human kundrejt atyre që këto ditë janë lodhur shumë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi.