Festoi 33-vjetorin, Rudina Dembacaj surprizohet nga Marku dhe ish-bashkëshorti

05/07/2020 - 19:32

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi një ditë më parë 33-vjetorin. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Mark Frroku dhe ish-bashkëshorti Aleksi.

Përmes disa postimeve në "Instastory", Rudina ka treguar se Marku e ka surprizuar me fishekzjarre dhe krahas postimit shkruan:

"Faleminderit dashuria ime. Faleminderit që bën çdo gjë që të më gëzosh."

Në një postim tjetër ka zbuluar dhuratën e ish-bashkëshortit, Aleksit, me të cilin ruan një marrëdhënie shumë të mirë edhe pas ndarjes.

Ai i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj "R.D". 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa kohë më parë, modelja Xhesika Kadiu përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Robert Berish

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vua

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet mjaft e kuruar dhe elegante.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të shtrenjtë në familje.

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.